Lekárska fakulta UK Bratislava
vysoká škola

Laborantka

Náplň práce
Príprava roztokov a chemikálií, vyzdvihovanie - preberanie vzoriek z nemocníc, pomoc pri pedagogickej aktivite (praktických cvičeniach), ovládanie metodík a ochota naučiť sa nové metodiky (práca na termocykleri, elektrofréze ELISA, testy, izolácie DNA).
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
doplnkové dôchodkové poistenie
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Odborárske námestie 14
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: zodpovednosť, aktívny prístup k práci, ale i samostatne zvládať rôzne zverené úlohy.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Špitálska 24
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: doc. Mária Bucová, CSc.
Telefón: +4210259357351
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Laborant