ABOSS, s.r.o.

Automechanik

Náplň práce
Kontaktná osoba: Mgr. Kivoňová - 0905/168 777 , mail: info@aboss.sk
Na základe doručených životopisov pozveme vybraných uchádzačov na osobný pohovor.
Náplň práce: automechanik, oprava a servisovanie motorových vodzidiel, služby autoservisu.
Požiadavky na UoZ: absolvent SOU - odbor automechanik, resp. elektromechanik. zváračský preukaz výhodou, samostatnosť pri práci, min. 1 rok prax.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok, M.R.Štefánika 2432/1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Nábr. M. R. Štefánika 2432/1
03401 Ružomberok
Kontaktná osoba: p. Mgr. Kivoňová
Telefón: 0905/168 777
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik