Zberné suroviny Žilina a.s.
Zhodnoťte svoj odpad! Naša spoločnosť sa zaoberá zberom a spracovaním druhotných surovín. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí. Naše služby môžu využívať jednotlivci formou individuálneho výkupu druhotných surovín až po veľké spoločnosti, ktorým vieme zabezpečiť komplexnú službu spracovania odpadov.

Vykupovač druhotných surovín

Náplň práce
Výkup druhotných surovín na miestnej výkupni, elektronická evidencia výkupu, uskladnenie a pomocné práce pri expedícií druhotných surovín.
Hmotná zodpovednosť za finančnú hotovosť a zásoby surovín.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trebišov
Trebišov, Ruskovská 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 4 roky.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, komunikačné zručnosti.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Kragujevská 3
Žilina
Kontaktná osoba: Ľubica Danišková
Telefón: +421915801054
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Nákupca