Bratislavská arcidiecézna charita
Bratislavská arcidiecézna charita je cirkevná organizácia, ktorá zriadená Bratislavským arcibiskupom 1. 1. 1997. Dlhodobo poskytuje sociálne služby na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Opatrovateľka

Náplň práce
- starostlivosť o klientov zariadenia
- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Heydukova 14
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: ľudský prístup, akreditovaný opatrovateľský kurz.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, spoľahlivosť, empatia.
Heydukova 14
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Adamová
Telefón: +421244250374
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ