Domov seniorov Lamač
Domov seniorov Lamač, je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Magistrát hl.m.Bratislavy, v zmysle Zákona o sociálnych službách.V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35,zák.č.448/2008 Zb. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Zdravotnícky asistent

Náplň práce
Ošetrovateľská starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov, spolupráca so zdravotnou sestrou.
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
V zmysle KZ
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Lamač, Na barine 5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: Bezúhonnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať so seniormi.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), empatia, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Na barine 5
Bratislava-Lamač
Kontaktná osoba: Mgr. Alena Nyplová
Telefón: +0264781054
Fax: 02/64789693
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent