Jana Fashion, s.r.o.

Pomocný pracovník v textilnej výrobe

Náplň práce
Pomocný pracovník v textilnej výrobe - Zamestnávateľ chce požiadať o príspevok § 54, cieľová sklupina: uchádzač o zamestnanie do 29 rokov minimálne 6 mesiacov v evidencii
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Poprad
Svit, SNP 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: tvorivosť (kreativita).
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Komenského 226/25
05921 Svit
Kontaktná osoba: Ing. Jana Verbovská
Telefón: +421905263192
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník