KORATA, s.r.o.

Administratívny pracovník

Náplň práce
administratívne práce, práca s PC, NP - Šabca pre mladých, UoZ do 29 rokov, v evidencii min. 12 meiacov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Divina, Divina 451
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Divina 451
01331 Divina
Telefón: 041/7002364, tel.: 0908643270
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník