THERMALPARK DS, a.s.
THERMALPARK DS, a. s. je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Pomocník v kuchyni

Náplň práce
- pomocné práce pri príprave potravín na varenie, pri výdaji jedál
- obsluha jednoduchých kuchynských strojov
- umývanie riadu
- udržiavanie čistoty v priestoroch stravovacej jednotky
Delené zmeny.
Pracovný čas: od 6:30 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnej atmosfére
- zamestnanecká strava
- zamestnanecké zľavy produktov a služieb THERMALPARKU DS, a.s.
- firemné akcie
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Gabčíkovská cesta 237/38
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2, maďarský - pokročilá: B1 a B2.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Gabčíkovská cesta 237/38
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Ing. Monika Kaczorová
Telefón: +421917766112
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár