SLONATRANS, s.r.o.
Firma yaoberajúca sa medyinárodnou kamiónovou prepravou v rámci EU ( Benelux, FR, DE, AT, SR, IT). Vozíme paletový tovar, práca na turnusy.

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Náplň práce
Vedenie vozidla, dohliadanie na tovar pri nakládke, vykládke, komunikácia s dispečerom, klientom.
Pracovný čas: od 6:00 do.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 do 1900 € za mesiac
Ponúkame možnosť urobiť si vodičský preukaz C+E nutný na vedenie kamiónu s návesom, resp. s vlečkou, školenie na získanie profesionálnej karty vodiča,
niekoľko mesačnú jazdu so skúseným kolegom, následne samostatnú prácu.
Máme záujem o dlhodobú spoluprácu.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Miletičova 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, osobnostný rozvoj, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: Práca je vhodnejšia pre uchádzača vo veku minimálne 21 rokov, ochota učit sa, schopnosť tráviť čas osamote, pracujeme v turnuse 6 týždňov v zahraničí + 2 týždne doma voľno.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Miletičova 1
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Mackaničová
Telefón: +421918374828
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič