TK WLP s.r.o.
Športovo relaxačné služby spojené s gastronomiou.

Čašník/servírka

Náplň práce
Obsluha do areálu šport centra v Bardejove. Práca za barom, výdaj obedov, obsluha na terase.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Zľava na športoviská, wellness a stravu.
Miesto práce
okres Bardejov
Bardejov, Kutuzovova 3828
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Kutuzovova 3828
Bardejov
Kontaktná osoba: Ing. Matej Gimera
Telefón: +421911891676
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka