SLONATRANS, s.r.o.
Firma yaoberajúca sa medyinárodnou kamiónovou prepravou v rámci EU ( Benelux, FR, DE, AT, SR, IT). Vozíme paletový tovar, práca na turnusy.

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Náplň práce
vedenie vozidla, asistencia počas na/vykládky, kontrola tovaru od prevzatia až po vydanie, komunikácia s klientom
Turnusová práca.
Pracovný čas: od 6:00 do 21:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 do 2000 € za mesiac
odvoz na/z turnusu, vybavenie zázemia v materskej firme (práčky, sušičky, kuchyňa a pod., možná dohoda o dĺžke turnusu - min. 6+2 vernostný bonus
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Miletičova 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89).
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: vek min. 23 rokov podľa zákona, kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, platné lekárske aj psychologické vyšetrenie.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, komunikatívnosť, sebaovládanie.
Miletičova 1
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Mackaničová
Telefón: +421918374828
Aktualizované 10.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič