STARSTAFF, s.r.o.

Nástrojár - zoraďovač strojov STAKČÍN

Náplň práce
Príjmeme do pracovného pomeru nástrojára - zoraďovača strojov do výrobnej spoločnosti v Stakčíne.

Náplň práce:
- zoraďovanie, výmena, opravy a údržba strojov,
- nastavovanie strojov pri zmene produkcie a s tým súvisiace aktivity,
- obrábanie materiálov pomocou frézy, sústruhu,
- oprava a odstraňovanie závad na výrobných zariadeniach,
- sledovanie kvality produkcie, meranie a zapisovanie údajov.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- mesačné odmeny za dodržiavanie produktivity.
Miesto práce
Snina
Stakčín
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca v dvojzmennej prevádzke.

V prípade záujmu nám zašlite životopis na humenne@starstaff.sk. Tel.č.: 0948 901 201, 0904 901 632.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť, praktické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť, technická gramotnosť, čítanie výkresov,
- skúsenosti a prax so sústruhom a frézou,
- prax na podobnej pozícií vítaná
Kontaktná osoba: Mgr. Ludmila Králová
Telefón: 0904901632
Aktualizované 24.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel