Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Kvalitár, Inžinier kvality - nutný cudzí jazyk

Náplň práce
- plánovanie kvality projektu vo fáze nábehu a násl. sériovej výroby
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v oblasti kvality, sledovanie vývoja kvality u zákazníkov
- spolupráca s projektovým tímom
- vytváranie a aktualizácia P-FMEA
- definovanie kritických a dôležitých znakov
- vzorovanie na zákazníka, správa vzoriek
- vytváranie a aktualizácia kontrolných plánov, návodov, návodov na mierku, skúšobných smerníc a regulačných kariet kvality
- školenie operátorov v oblasti kvality na určených projektoch, školenie na reklamácie
- riešenie reklamácií a vzniknutých nezhôd, správa reklamácií v zákazníckych portáloch
- štatistické vyhodnocovanie záznamov o kvalite a spôsobilosti výrobných zariadení
- posudzovanie zablokovaných dielov
- stanovenie a zavádzanie nápravných opatrení
- spolupráca pri auditoch
- kontrola dodržiavania stanovených kontrol vo výrobe
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
Iné výhody
• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• zmluva na dobu neurčitú
• pružná pracovná doba
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja, jazykové vzdelávanie na pracovisku
• koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
• možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa
• príspevok na dopravu
Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz sk. B
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ukončené VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru
- komunikatívna znalosť AJ alebo NJ
- veľmi dobré komunikačné a analytické zručnosti
- schopnosť riešiť problémy, organizovať, plánovať
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 12.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvalitár