PERSONNEL.sk
PERSONNEL.sk je slovenská náborová spolocnost, ktorá zabezpecuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahranicným agentúram a zamestnávatelom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpecujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spolocnosti, zábavné parky, fitnes, športové kluby, farmy, opatrovatelské domy a iné. Agentúra PERSONNEL.sk spolupracuje pri sprostredkovaní práce so zahranicnými zamestnávatelmi a agentúrami, hlavne v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Írsku, Velkej Británii, Ceskej republike, a Taliansku. Agentúra pracuje s povolením – Sprostredkovania zamestnania za úhradu. Národného úradu práce, sociálných vecí a rodiny v Bratislave. Agentúra má denne pridávané nové ponuky práce. Ak ste sa ešte nerozhodli, ktorú agentúru si vyberiete ako svojho sprostredkovatela práce do zahranicia, agentúra PERSONNEL.sk je urcite tá najlepšia volba. V našej agentúre pristupujeme ku každému klientovi individuálne, naši asistenti sa snažia poradit a usmernit ho pri výbere pracovného pobytu. V našej agentúre ste vždy vítaní. Spolocnost je držitel povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu. Kontakt: PERSONNEL.sk Bajkalska 25 827 18 Bratislava, Slovak Republic Mobil: 0904 305 555 URL: www.personnel.sk Email: info@personnel.sk

Práca pre exkluzívne gastronomické a hotelové zariadenia v Dubaji a Katare

Náplň práce
Jedinečná príležitosť získať prácu v rámci exkluzívnych gastronomických a hotelových zariadení v Dubaji a Katare.

Dubaj je najbohatší zo siedmych emirátov Spojených Arabských Emirátov. Nájdete tu najluxusnejšie hotely, reštaurácie, podmorský svet, či ohromný zimný areál. Hlavné mesto Dubaj je centrom všetkého diania tohoto Emirátu.
Katar patrí medzi najbohatšie krajiny sveta a hlavné mesto Doha má ambíciu stať sa podobnou metropolou biznisu a turistiky ako Dubaj. Hlavné mesto Doha má 1,5 milióna obyvateľov z čoho väčšinu tvoria cudzinci.
Obidve krajiny sú známe nulovou kriminalitou a bezpečím.

Voľné pracovné pozície:

Waiter/Waitress, Bartender (male/female), Receptionist, Front Desk Agent, Senior Hostess, Hostess, Cashier, Supervisor

Benefity:

- zaujímavé platové ohodnotenie : v čistom 900 až 1.300 EUR (v závislosti od pozície a skúseností)

- osobný rozvoj a kariérny rast v exkluzívnych spoločnostiach

- 2-ročný kontrakt s možnosťou predĺženia
- spiatočná letenka

- ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA
- nadštandardné zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

- pracovná doba 48 hodín týždenne

- 30 dní dovolenka ročne

- pracovné vízum a povolenie na pobyt

- všetky náklady spojené s vycestovaním hradené zamestnávateľom

Požiadavky: Odporúčaný vek od 19 do 35, Skúsenosti s prácou v gastronómii alebo v hotelierstve výhodou, Aktívna znalosť anglického jazyka, Dobrý zdravotný stav, Platný cestovný pas platný, Profesionálne vystupovanie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3000
Miesto práce
Slovenská republika
Zahraničie
Rakúsko
Nemecko
Zahraničie ostatné
Termín nástupu
priebežne
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Bajkálska 25
827 18 Bratislava
Slovensko
Telefón: 0904 305 555
Aktualizované 23.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poľnohospodárstvo a potravinárstvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce