VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Upratovačka

Náplň práce
Upratovanie izieb a sociálnych zariadení v penzióne v mesiacoch júl - august 2017
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
2,50
Iné výhody
odvoz do mesta práce
Miesto práce
Svidník
Valkov, Domaša
Termín nástupu
júl 2017
Informácie pre uchádzača
nepravidelná práca na dohodu, vedlajší zárobok
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
manuálna zrucnost, fyzická zdatnost, precíznost (presnost), trpezlivost, zodpovednost, bezúhonnost
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421950755957
Aktualizované 18.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka