Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy 
  Hlavná stránka > Elektrotechnik
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)


Elektrotechnik

Náplň práce

Technik v Nitre

Máte technické vzdelanie a osvedčenie o praxi v elektrotechnike podľa vyhlášky 21, 22 a 23? V tom prípade zbystrite svoju pozornosť. Zarábať viac môžete už dnes! Práve teraz obsadzujeme nové pracovné miesta u lídra vo výrobe elektroniky v Nitre. Voľné sú pracovné miesta technikov. Čo to pre Vás znamená? Náplňou práce na tejto pozícií je oprava dosiek plošných spojov, riešenie technických problémov na výrobných linkách a ich kontrola. Zamestnávateľ s istotou príjmu nie je len sen. Krajšia pracovná realita na Slovensku teraz na dosah ruky!


Školenie a ubytovanie zadarmo, príspevok na dopravu

Stabilný zamestnávateľ v Nitre poskytuje pre pozíciu technika zárobok do 700€. Čo je však na tejto ponuke najlepšie sú ďalšie výhody. Vyplácanie záloh po prvom týždni, školenie zadarmo, ubytovanie nad 40 km zadarmo a príspevok na dopravu? Znie to neuveriteľne, ale je to tak! Minimálne náklady znamenajú viac ušetrených peňazí pre Vás.


Skvelý zamestnávateľ a kariérny postup

Okrem naozaj úžasných benefitov získajte aj ten najdôležitejší - možnosť rozvíjať svoje skúsenosti povýšením. Aj to ponúkame u lukratívneho zamestnávateľa a celosvetovo uznávaného lídra vo výrobe elektrotechniky. Neoceniteľnou výhodou je tiež príjemné pracovné prostredie. Ako technik budete mať zároveň možnosť privyrobiť si vďaka výkonnostným bonusom aj nadčasom. Myslíme, že je rozhodnuté. Príležitostí zarábať si u skvelého zamestnávateľa nie je veľa, nenechajte si ju ujsť!
Zarábajte viac už dnes!
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700€
Miesto práce
Slovenská republika
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontakt
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
04001 Košice
Kontaktná osoba: expresspeople01
Telefón: 0220839500
Email:
Aktualizované 21.4.2017


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik
Copyright © Ponuky.sk