Traust s.r.o.

Brigádnik, Brigádnik, Brigády popri štúdiu/práci Trnava pre Mužov

Náplň práce
Ponúkame krátkodobú/dlhodobú brigády pre Mužov. Práca je vhodná pre študentov (od 18 rokov. zamestnaných, nezamestnaných na privyrobenie. Nápln práce: - cistenie technických zariadení - cistenie lakovní - cistenie a servis výrobných liniek - vysávanie - zametanie - práca vo výškach - používanie rebríkov - prenášanie materiálu - prekladanie komponentov Pracovná doba: 8 až 12 hodín – ranné, poobedné, nocné (podla dohody) Ponúkaný plat: Vyplácanie týždenné! - Plat 3 €/hod. v cistom
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
3 €/ hod. v cistom
- vyyplácanie týždenné - pracovná doba podla dohody - sám si vyberieš dni, kedy chceš pracovat
Miesto práce
Trnava
Trnava a okolie
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nás kontaktujte na emailovej adrese praca@traust.sk alebo na tel císle 0917 920 781 v hodinách od 9:00-17:00 hod.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ochota pracovat - zodpovednost - dochvílnost

91701 Trnava
Slovensko
Telefón: 0917 920 781
Aktualizované 13.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik