Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Manažér
RP Job
Zprostředkování práce

Manažér

Náplň práce
Hledáme reprezentativního zástupce pro naši společnost. Náplní práce bude aktivní vyhledávání nových zakázek pro firmu.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 30000,- Kč/měs
nadprůměrný plat - od 30tis Kč, smlouvu na HP, bonusy a odměny - možnost vysokého výdělku
Miesto práce
Slovenská republika
Nemecko
Termín nástupu
ihned
Požadujeme dokonalou znalost německého jazyka slovem i písmem, schopnost se samostatně dorozumět i v odborných odvětvích.
Slušné a seriózní vystupování, komunikace na skvělé úrovni. Podmínkou je vlastní automobil.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Kontakt
RP Job
Strojírenská, 260/14
15521 Praha
Česká Republika
Kontaktná osoba: R. Skála
Telefón: +420774017751
Fax: +420774017751
Aktualizované 20.3.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér