Jobs4joy SE

Operátor výroby s ubytovaním Olomouc – Šternberk

Náplň práce
Prijmeme šikovných a zodpovedných operátorov výroby. Máme volné pracovné miesta pre mužov aj ženy. Miesto výkonu práce: Šternbek – Olomoucký kraj Napln práce: - obsluha automatických a poloautomatických zariadení na výrobu drobných elektrických súciastok - Balenie, kontrola plastových výrobkov - Obsluha vstrekolisov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
80 Kc/hod. v cistom + príplatky za nocné a nadcasy
16 000 - 17 000 Kč/mesiac v čistom + príplatky za nadčasy - Zálohy každý týžden - Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie v súkromí - Preplatenie cestovných nákladov do SR v plnej výške - Zabezpečenie ochranného pracovného odevu a obuvi - Stabilné zamestnanie
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom e-mailu alebo nás navštívte osobne na adrese: Dúbravská cesta 2 Bratislava Kontaktná osoba: Lívia Kubacková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz Tel. kontakt: +421 949 498 384
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Zodpovedný prístup k práci - Pracovné skúsenosti výhodou (nie však podmienkou) - Dobrý zrak - Manuálna zrucnost - Základné ovládanie práce s PC
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 10.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel