Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Administratívny pracovník, Konzultant, Personalista, Náborový pracovník
RP Job
Zprostředkování práce

Administratívny pracovník, Konzultant, Personalista, Náborový pracovník

Náplň práce
Vaším úkolem bude aktivní shánění a nábor řadových pracovníků/operátorů, práce v terénu i z domova, propagace firmy a podávání inzerce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
500€ + provize
Iné výhody
Možnost vysokého výdělku, provize k platu
Miesto práce
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica
Prešovský kraj
Prešov
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
řidičský průkaz sk. B
flexibilitu a pečlivost
zodpovědnost za provedenou práci
základní práci na PC
Kontakt
RP Job
Strojírenská, 260/14
15521 Praha
Česká Republika
Kontaktná osoba: R. Skála
Telefón: +420774017751
Fax: +420774017751
Aktualizované 9.1.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konzultant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista