SILVERHAND Slovakei s.r.o.
SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom. Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame velmi atraktívne pracovné podmienky u spolahlivých zamestnávatelov. Naše služby sú 100% bezplatné.

MAG zvárac na TPP (nemecká zmluva)

Náplň práce
- MAG zváranie podvozkov nákladných áut, plechov, rúr, zariadeni - hrúbka materálu 40-50mm - zváranie podla špecifikácie a výkresov - kontrola kvality zvaru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
- mzda 2.150€ /mesacne netto za 168 hod
- mzda 2.150€ /mesacne netto za 168 hod - týždenné zálohy (150 - 250 Euro) - ubytovanie si hradí zamestnanec na konci mesiaca - možnost pracovat nadcasy - pracovná zmluva s nemeckým zamestnávatelom - stabilná a dlhodobá práca - platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávatelom - rodinné prídavky na dieta - nárok na dovolenku - velmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku
Miesto práce
Nemecko
Bayern (Nürnberg, Würzburg)
Termín nástupu
január 2017
Informácie pre uchádzača
Oslovila Vás naša ponuka? Zašlite nám Vašu žiadost e-mailom : praca@silverhand.sk Telefón: +421 948 404 470 Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk Nasledujúci text prosim priložte k Vašej žiadosti: "Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov)"
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-PODMIENKA - komunikatívna znalost nemciny - prax v odbore – požadovaná - platný zváracský preukaz / certifikát - DIN EN 287-1 ocel, tupé i kútové zvary - vlastné auto - samostatná práca
Teplická 28
92101 Pieštany
Slovensko
Telefón: +421948404470
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo