Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Anketár - Prešov
STARSTAFF, s.r.o.

Anketár - Prešov

Náplň práce
Hľadáme anketárov na predvianočné obdobie. Náplňou práce je telefonické oslovovanie zákazníkov a vedenie rozhovorov podľa pripraveného dotazníka. Práca na 8 hodín denne. Vhodné pre brigádnikov, neskôr možnosť TPP.

NIE JE TO TELEFONICKÝ PREDAJ!

Momentálne hľadáme anketárov pre:
Prešov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na: kosice@starstaff.sk
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Komunikatívnosť
Kontaktná osoba: Katarína Sabolová
Telefón: 0948 752 004
Aktualizované 17.1.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva