Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Skladník, Pracuj ako skladník s ubytovaním ZDARMA a mzdou 23 000 Kč v čistom + TERAZ NÁBOROVÝ BONUS 5000 Kč
Jobs4joy SE

Skladník, Pracuj ako skladník s ubytovaním ZDARMA a mzdou 23 000 Kč v čistom + TERAZ NÁBOROVÝ BONUS 5000 Kč

Náplň práce
Hľadáme skladníkov na HTP v sklade s čiernou elektronikou. Miesto výkonu práce je Bor u Tachova – Česká republika. Práca vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- Bežné práce v sklade
- Práca s VZV
- Príjem / výdaj
- Príprava zásielok
- Etiketovanie, balenie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
23 000 Kč v čistom
Iné výhody
- Plat 18 000 – 23 000 Kč v čistom
- Príplatok za poobedné smeny
- Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie v súkromí
- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Možnosť nadčasov
- NÁBOROVÝ BONUS 5 000 Kč
- Zvýhodnené stravovanie
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu uvedenú nižšie alebo nás kontaktujte telefonicky

Kontaktná osoba:

Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Trestná bezúhonnosť
- Chuť pracovať
- Ochota učiť sa nové veci

Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 16.1.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník