Nowwon

Pracovník vo výrobe (Pardubice) UBYTOVANIE ZDARMA

Náplň práce
Prijmeme šikovných a zrucných operátorov výroby, prípadne skladníkov na výrobu prevodoviek pre automobilový priemysel. Nápln práce: - Obsluha strojov - Výroba presných mechanických dielov - Vizuálna kontrola - Príprava materiálu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
18 000 – 20 000 Kc/mes. v cistom
Iné výhody
dochádzkový bonus
individuálne bonusy
Zálohy vo výške 1 000 Kč každý týždeň
ubytovanie ZDARMA
náklady na cestu zo SR do ČR v plnej výške preplatené
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky. Kontaktná osoba: Lívia Kubačková e-mail: kubackova@nowwon.cz tel. c: 0949 498 384
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Manuálna zrucnost - Zodpovedný prístup k práci - Zdravotná spôsobilost - Prax vo výrobe vítaná (nie však podmienkou)
Kontakt
Nowwon
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 14.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel