Jobs4joy SE

Pracovník vo výrobe (Pardubice) UBYTOVANIE ZDARMA

Náplň práce
Prijmeme šikovných a zrucných operátorov výroby, prípadne skladníkov na výrobu prevodoviek pre automobilový priemysel. Nápln práce: - Obsluha strojov - Výroba presných mechanických dielov - Vizuálna kontrola - Príprava materiálu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
80 – 83 Kc/hod. v cistom
- Práca v stabilnej spolocnosti s dlhodobou tradíciou - Mzda: 80 – 83 Kc/hod. v cistom - Ubytovanie ZADARMO alebo príspevok na bývanie v súkromí - Možnost pravidelných záloh (každý pondelok)
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky. Kontaktná osoba: Lívia Kubacková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz tel. c: 0949 498 384 Adresa: Dúbravská cesta 2 Bratislava 841 04 Kontaktná osoba v CR: Zuzana Rencová +420 773 741 831
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Manuálna zrucnost - Zodpovedný prístup k práci - Zdravotná spôsobilost - Prax vo výrobe vítaná (nie však podmienkou)
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 16.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel