Jobs4joy SE

Operátor, Pracovník vo výrobe s ubytovaním ZADARMO

Náplň práce
Prijmeme operátorov/ky výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel. Práca je vhodná pre rôzne vekové kategórie. Miesto výkonu práce je Moravská Trebová. Nápln práce: - Obsluha strojov a zariadení - Opracovávanie komponentov - 12 hodinové zmeny ( denné/nocné, formou krátky/dlhý týžden)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
80 Kc/ hod v cistom + príplatky za nocné zmeny
- Mzda: 80 Kc/ hod v cistom + príplatky za nocné zmeny - Osobné ohodnotenie v závislosti na šikovnosti - Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok 3 000 Kc na bývanie v súkromí - Práca v stabilnej výrobnej spolocnosti - Celozávodná dovolenka v období vianocných sviatkov
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovat na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky. Kontaktná osoba: Lívia Kubacková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz tel. c: 0949 498 384 Adresa: Dúbravská cesta 2 Bratislava 841 04 Kontaktná osoba v CR: Zuzana Rencová +420 773 741 831
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Zodpovedný prístup k práci - Dobrý zdravotný stav, hlavne dobrý zrak - Pozornost a precíznost - Prax vo výrobe výhodou (nie podmienkou)
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 12.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor