Display Service Network SK s.r.o.
Spolocnost zaoberajúca sa servisom LCD panelov.

Pracovník v servisnom centre - doprava zadarmo

Náplň práce
Práca pre ženy i mužov: oprava LCD panelov -rozoberanie panelov -kontrola kvality -oprava panelov - rôzne manuálne práce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Vyššie mzdy a bonusy!
Jednoduchá práca aj pre absolventov. Mzda po skúšobnej dobe 700 EUR + dalšie finančné bonusy mesačne do 100 EUR.
-Pozícia servisný technik + ďalšie bonusy do 200 EUR
-Pozícia vodič VZV + 50 EUR/mesiac

Sumy sú uvedené v hrubom.

Ponúkame Vám: štvrťročné bonusy - stravné lístky v hodnote 4,20 Eur denne - príplatok za prácu nadčas 50 % a vo sviatok 100 % - práca na jednu zmenu, PO-PI 7:30-16:30 - firemné oblecenie zadarmo - možnosť nadcasov (pracovné dni 2 hodiny denne + soboty 6,5 hodín) - práca v stabilnej spolocnosti = stabilný príjem - ponúkame aj pozície v klimatizovanom prostredí - žiadna pásová robota - mladý kolektív - kompletne Vás zaškolíme
Miesto práce
Bratislavský kraj
Senec
Dialnicná cesta 5
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Doprava z Dunajskej Stredy, Galanty, Sládkovicova + okolie zabezpecená a zadarmo. Nejedná sa o pásovú výrobu.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
práca na PC - základy
flexibilita
bezúhonnost
spolahlivost
Dialnicná
90301 Senec
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Görföl
Telefón: +421 (0)2 3211 5212
Fax: -
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel