Jobs4joy SE

Výroba v automobilovom priemysle (Mikulov) – ubytovanie ZDARMA

Náplň práce
Rád by si odštartoval svoj život v Brne, no nevieš ako ? Poskytujeme prácu neďaleko Brna aj s ubytovaním ZDARMA

Pre jednotlivcov ale aj páry poskytujeme prácu spolu s ubytovaním v mestečku Mikulov – neďaleko od Brna a zároveň blízko hraníc so SR. Mikulov je známa rekreačná oblasť, ktorá Vám poskytne dostatočný odpočinok mimo pracovnej doby. Na svoje si tu prídu aj milovníci vína, keďže ide o vinohradnícku oblasť.

No a počas práce? Vašou úlohou bude: jednoduchá manuálna práca - obsluha strojov a zariadení na výrobu káblových zväzkov, kontrola káblových zväzkov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
750
Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na vlastné bývanie 3 000 Kč
- Osobnú starostlivosť koordinátora
- Preplatenie cestovných nákladov so SR do ČR v plnej výške
- Týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč
- Dotované stravovanie
- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Voľné víkendy
- Výkonnostné bonusy
- Možnosť a príplatky za nadčasy
- Mzda 16 000 – 19 000 Kč v ČISTOM
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Informácie pre uchádzacov: Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky. Kontaktná osoba: Lívia Kubacková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz tel. c: 0949 498 384 Adresa: Dúbravská cesta 2 Bratislava 841 04 Kontaktná osoba v CR: Viktória Vargová +420 773 741 840
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Spolahlivost - Zodpovedný prístup k práci - Znalost PC (základy) - Zdravotná spôsobilost
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 24.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel