Jobs4joy SE

Skladník

Náplň práce
Práca v logistickom sklade nedaleko Prahy - S UBYTVANÍM A MOŽNOSTOU ZÍSKAT EURÓPSKY PREUKAZ VZV Prijmeme skladníkov do logistického skladu so znackovým oblecením v Prahe - východ. Máme10 volných pracovných miest pre mužov. - plnenie objednávok podla zákazníckeho servisu - balenie a kontrola pripravených objednávok - práca s PC - práca s VZV
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
87 - 121 Kc/hod. v cistom
- mzda 87 – 121 Kc/hod v cistom - prácu v stabilnej spolocnosti - bezplatné školenie - ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie v súkromí - príspevok na dopravu - možnost týždenných záloh
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu uvedenú nižšie alebo nás kontaktujte telefonicky Kontaktná osoba: Lívia Kubacková e-mail: kubackova@jobs4joy.cz tel. c: 0949 498 384 Kristýna Tušlová +420 773 741 840 Adresa: Dúbravská cesta 2 Bratislava 841 04
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vek min. 18 - zodpovedný prístup k práci - spolahlivost - ochota ucit sa nové veci - zdravotná spôsobilost - trestná bezúhonnost
Kontakt
Jobs4joy SE
Kontaktná osoba: Lívia Kubacková
Telefón: +421 : 949 498 384
Fax: nie
Aktualizované 17.8.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník