Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Predavač/Pokladnik
STARSTAFF, s.r.o.

Predavač/Pokladnik

Náplň práce
Hľadáme zodpovedných, komunikatívnych a vždy dobre naladených ľudí na pozíciu predavač/pokladník v maloobchodnej predajni potravín.

Tvojou úlohou bude:
- vedenie pokladne (blokovanie, manipulácia s peniazmi)
- práca s nárezovým strojom
- spracovanie dennej uzávierky na pokladni, odvod hotovosti
- starostlivosť o zverený úsek tovarov
- kontrola doby spotreby na tovare
- kontrola správnosti cenoviek
- starostlivosť o zákazníka
- ochrana majetkových hodnôt

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Získate:
- prácu na HPP v stabilnej spoločnosti s rozsiahlou sieťou prevádzkových jednotiek (vyše 330)
- trvalý pracovný pomer
- prácu v dvojzmennej prevádzke
- okrem fixnej zložky aj pohyblivú zložku v závislosti od Vašej šikovnosti
Miesto práce
Bratislava
Zohor, Tomášov
Termín nástupu
asap
Informácie pre uchádzača
Uchádzač musí byť zdravotne spôsobilý. Prax na danej pozícii je výhodou.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na kosice@starstaff.sk
Kontaktná osoba: Katarína Sabolová
Telefón: 0948 752 004
Aktualizované 24.3.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj