VYCESTUJ.SK
personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, v Ceskej Republike, Nemecku, Švajciarsku, Holandsku. Priemysel a výroba, doprava a logistika, elektrotechnika a energetika, IT sektor, zdravotníctvo a opatera, stavebníctvo.

Robotník, Operátor, Manipulacní delník, Cenkov, Žebrák, Strední Cechy

Náplň práce
Manipulacní delník, Cenkov, Žebrák, Strední Cechy Mzda 17.750,-Kc cistého pri 190ti hodinách , po 1.mesíci prémie a navýšení mzdy Nabízíme: hlavní pracovní pomer na dobu neurcitou mzda pri nástupu 17.750,-kc /cistého po 1.mesíci navýšení mzdy na 19.600,-Kc/cistého vcetne prémií mzda vychází na 23.300,-Kc /cistého pri 190ti hod možnost prescasu zajištené a zdarma ubytování proplácené jízdné (po predložení dokladu) denní smeny Po-So dlouhodobé uplatnení, zaucení Nástup ihned/dohodou Požadujeme: výpis z lékarské dokumentace fyzickou zdatnost, ochotu pracovat zodpovednost, pracovitost, manuální zru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
až 23 300.- Kc v cistom
Miesto práce
Česká republika
Cenkov, Stredné Cechy
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Prosím zasielajte životopisy, budeme Vás kontaktovat obratom.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Kontakt
VYCESTUJ.SK

Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Telefón: 0918 565 920
Aktualizované 13.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor