Ponuky.skPonuky práce - zamestnanie, práca, brigády, voľné pracovné miesta, profesie, životopisy
  Hlavná stránka > Pracovník Call centra - Prešov, Bardejov
STARSTAFF, s.r.o.

Pracovník Call centra - Prešov, Bardejov

Náplň práce
Hľadáme ambicióznych, komunikatívnych ľudí s chuťou pracovať.
Tvojou náplňou práce bude: telefonovať so zákazníkmi a aktívne im ponúkať produkty a služby telekomunikačných operátorov, vzdelávať sa, aby si bol vo svojej práci úspešný, odpovedať na e-maily, vypisovať reporty.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ponúkame: TPP, fix+ bonusy.
Získaš:
- skvelé pracovné miesto a skvelý plat
- naučíš sa excelentne komunikovať
- naučíš sa predávať
- naučíš sa zvládať námietky a používať argumenty
Miesto práce
Prešov
Bardejov
Termín nástupu
asap
Informácie pre uchádzača
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na: kosice@starstaff.sk
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
ANJ - základy, strojopis pokročilý
hospodárska korešpondencia - pokročilý
WORD, EXCEL, OUTLOOK - pokročilý
Kontaktná osoba: Katarína Sabolová
Telefón: 0948 752 004
Aktualizované 23.1.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj