NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

CNC programátor, Systémový administrátor, IT konzultant, ALLEN BRADLEY CNC/PLC/ROBOTIC

Náplň práce
Immediately ALLEN BRADLEY Programming experience in Siemens Step7, Fanuc Ladder or Rexroth Indraworks. > > • Solid experience in programming and commissioning of CNC machine tools for the automotive industry with control Siemens 840 d, Fanuc 30i or Rexroth MTX. > > • Knowledge in project design and commissioning of drive technology, field bus systems and data networks. > > • Optional Programming and commissioning experience of robots (KUKA, ABB or Fanuc)
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Zahraničie
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0950278835
Fax: 025333333
Aktualizované 10.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: CNC programátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Systémový administrátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: IT konzultant