SILVERHAND Slovakei s.r.o.
SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom. Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v nemeckých firmách. Našim záujemcom ponúkame velmi atraktívne pracovné podmienky u spolahlivých zamestnávatelov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Mechanik v pneuservise s ubytovaním

Náplň práce
- servisné práce v pneuservise - znalost nastavenia geometrie vozidiel
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
9,50-10,00€ / hod netto
- mzda 9,50-10,00€ / hod netto - týždenné zálohy (150 - 250 Euro) - ubytovanie hradí zamestnávatel - možnost pracovat nadcasy - dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihned - pracovná zmluva s nemeckým zamestnávatelom - platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávatelom - rodinné prídavky na deti - nárok na dovolenku - velmi dobrá podpora od našeho tímu
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Oslovila Vás naša ponuka? Zašlite nám Vašu žiadost e-mailom : praca@silverhand.sk Telefón: +421 948 404 470 Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk Nasledujúci text prosim priložte k Vašej žiadosti: "Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov)"
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalost nemciny (bude telefonicky overená) - ukoncené odborné vzdelanie –automechanik - prax v odbore - nutná - vlastné auto podmienka - samostatná práca - komunikatívny, iniciatívny, schopnost tímovej spolupráce
Teplická 28
92101 Pieštany
Slovensko
Telefón: +421948404470
Aktualizované 20.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto