Juraj Bratko
Obchod a predaj, konzultácie.

Obchodný zástupca

Náplň práce
Práca Poradenská a konzultacná cinnost, sprostredkovanie obchodu. / Nie financie/
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800
Školenie organizované spolocnostou. Inšpirovanie k rozvoju silných stránok tvojej osobnosti. Právne poradenstvo spolocnosti právnym oddelením. Priatelská podpora pri riešení tvojich životných situácií.
Miesto práce
Žiar nad Hronom
Banská Štiavnica
Žarnovica
Celý okres ZH, ZC, BS
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Žiadost o spoluprácu spolu s profesným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu jurajobchod@gmail.com. Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom c.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Úplné stredoškolské vzdelanie. Môže byt aj absolvent. Spolahlivý a zodpovedný, na veku nezáleží. Práca s PC a internetom.
Kontaktná osoba: Juraj
Telefón: 0915050878
Aktualizované 16.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca