Hlavná stránka > Operátor/ka textilnej výroby
STARSTAFF, s.r.o.

Operátor/ka textilnej výroby

Náplň práce
Príjmeme manuálne zručných pracovníkov, pracovníčky do výroby, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Balenie pančuchového materiálu manuálne
- Balenie pančuchového materiálu strojové
- Žehlenie pančuchového materiálu na žehliacich strojoch
- Automatické šitie pančuchového materiálu
- Ručné šitie pančuchového materiálu
- Sušenie pančuchového materiálu
- Príprava materiálu na farbenie
- Pomocné práce v sklade
- Pomocné práce
Práca je svojím charakterom vhodnejšia pre ženy. Pracuje sa v 2-zmennej prevádzke tzn. ranné a poobedné zmeny.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2,48€/h + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus
Iné výhody
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
Miesto práce
Vranov nad Topľou
Hencovce
Termín nástupu
ihneď po úspešnom pohovore
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dobrý zrak
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- vysoká zodpovednosť
- skúsenosti s prácou vo výrobe
Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Kráľová
Telefón: 0904901632
Aktualizované 29.5.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel