Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
ANGEMY, s.r.o.
Kompletné grafické spracovanie a výroba propagacných katalógov, prospektov, letákov, brožúr, kníh, ... reklamné predmety a reklamné kampane.


Obchodný manažér, Manažér

Náplň práce
Aktívne vyhladávanie a kontaktovanie firemných klientov, osobné obchodné stretnutia s klientami, vypracovanie obchodných ponúk a riešení, dohodnutie obchodných prípadov na základe zverených kompetencií, budovanie vztahov a starostlivost o klienta, riešenie logistických úloh spojených s fyzickým dodaním tovaru, tvorba databázy klientov a potenciálnych klientov, reportovanie obchodných výsledkov.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Po splnení základných podmienok 850 € v závislosti od výkonu cca 1.200 € v čistom.
Iné výhody
Pružný pracovný cas, progresívne odmenovanie: základ + percento z uzavretého obchodu. Samozrejme pracovník musí byt rentabilný - nevytvárat stratu, ale prinášat zisk. Pokial si v tomto neveríte a máte pochybnosti ci to dokážete, tak nám povedzte jediný dôvod, preco by sme mali verit my Vám, ked si neveríte ani Vy sami. Ponúkame s odstupom 5 - 8 rokov prevziat vedenie firmy a podiel vo firme nad 50%.
Miesto práce
Banská Bystrica
Miesto práce je v podstate bez obmedzenia teritóriom.
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Na zaciatku potrebujete vlastné auto (prvé 3 mesiace). Len vo výnimocnom prípade poskytneme auto okamžite. Ak sú garantované okamžité pracovné výsledky, t.j. pracovník k nám prichádza s vlastnou databázou aktívnych klientov. Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivacný list s fotom, štrukturovaný životopis a strucný opis Vaších prvých 5-tich dní práce v našej firme (ako si predstavujete svoju prácu - co budete robit) toto pošlite e-mailom na adresu: angemy@angemy.eu Uprednostnujeme starších skúsenejších pracovníkov!
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prehlad a orientácia v marketingu, pocítacové znalosti Microsoft Excel, Word, Outlook, schopnost komunikovat, prezentovat a presviedcat, príjemné a profesionálne vystupovanie, lojálnost, vytrvalost, samostatnost, prax v oblasti priameho predaja na pozícii obchodník, vlastný okruh kontaktov vítaný.
Kontakt
ANGEMY, s.r.o.
Rudlovská 53
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Email:
Aktualizované 22.2.2018


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér


Copyright © Ponuky.sk