Jozef Šurina s.r.o.
Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

Konzultant, Marketingový pracovník, Zákaznícka podpora

Náplň práce
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? Máte vyššie ambície?
Bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? Ste schopný samostatného rozhodovania?
Nutričné centrum súrne hľadá 6 ľudí na pozíciu konzultant/ka. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek . To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. Podmienky: Vek min. 18r, vztah k zdravému životnému štýlu a ochota vzdelávat sa v obore.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
Uvedené v iných výhodách.
- hlavná činnoťt (6-8h/denne cca 900 eur a viac za mesiac), - možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 - 400 eur za mesiac), - flexibilná pracovná doba, - odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície, - pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien.
Miesto práce
Bratislava
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na surina@pobox.sk. Termín ukončenia výberového konania je 22.12.2017. Kontaktujte nás na tel: 0948 882722 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni)
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, práci s ľuďmi a práci v kolektíve. Ochotu vzdelávať sa.
Partizánska 1080/13
90101 Malacky
ST
Kontaktná osoba: Jozef Šurina
Telefón: 0948882722
Aktualizované 14.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konzultant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zákaznícka podpora