VYCESTUJ.SK
personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, v Ceskej Republike, Nemecku, Švajciarsku, Holandsku. Priemysel a výroba, doprava a logistika, elektrotechnika a energetika, IT sektor, zdravotníctvo a opatera, stavebníctvo.

Montážnik, montér, Klimaanlagebauer Nemecko

Náplň práce
Herstellen von Lüftungskanälen, Aufbau, Wartung, Reparatur von Kälte- und Klimanlagen; Befüllen mit Kälteschutzmitteln Lokalita Fuchenbach, plat 10,50.- Eur/hod + 50.- Eur/den práce výdaje.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
10,50.- Eur/hod btto + 50.- Eur/den netto
Iné výhody
zabezpecené ubytovanie, seriózna ponuka.
Miesto práce
Nemecko
Fuchenbach
Termín nástupu
podla objednávok priebežne
Informácie pre uchádzača
Zašlite prosím životopis v nemeckom jazyku, vybraných kontaktujeme.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
prax+auto+nemcina
Kontakt
VYCESTUJ.SK

Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Telefón: 0918 565 920
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér