VYCESTUJ.SK
personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, v Ceskej Republike, Nemecku, Švajciarsku, Holandsku. Priemysel a výroba, doprava a logistika, elektrotechnika a energetika, IT sektor, zdravotníctvo a opatera, stavebníctvo.

Montážnik, montér, Operátor, Montáže muži/ženy v automo výrobe Trnava

Náplň práce
Montážne práce vo výrobe automobilov Trnava, vhodné pre ženy, mužov, aj páry. Ubytovanie v bytoch, cena na osobu 90.- Eur/mesiac. Stravné lístky, pracovné oblecenie. Nástupy týždenne. 3 - smenná prevádzka.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650.- Eur v cistom
Iné výhody
ubytovanie v bytoch
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
týždenne, utorky príchod, streda štart
Informácie pre uchádzača
Zašlite prosím životopisy, zavoláme Vám.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
stredoškolské vzdelanie
Kontakt
VYCESTUJ.SK

Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Telefón: 0918 565 920
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor