Komparz.Tv
Najväcšia slovenská castingová a modelingová spoločnosť, ktorá zastáva na slovenskom aj českom filmovom i reklamnom trhu významné miesto, postupne buduje najväcšiu databázu najzaujímavejších ludí z rôznych miest, pracovných oblastí a schopností. Neustále vyhľadáva nové tváre pre televízne projekty, modeling a reklamu. www.komparz.tv

Brigádnik, Komparz do Televízie, Reklám, Seriálov aj Filmov - brigáda vhodná pre všetky vekové kategórie

Náplň práce
Hladáme nové neokukané tváre na pozíciu: vedlajšie postavy vo filme, seriáli ci v reklame. Práca popri zamestnaní, štúdiu, materskej, dôchodku. Komparzista alebo iným názvom štatista, je to niekto, kto sa vo filme alebo v reklame objaví v pozadí hlavného herca. Komparzisti sú obsadzovaní najmä do filmov, reklám, seriálov, divadla ci TV relácií. Nie sú tu urcené žiadne podmienky. Prihlásit sa môže naozaj každý.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1500
ZARÁBAJ S ÚSMEVOM! Je tvojím snom zahrat si vo filme, oblúbenom seriáli ci objavit sa v reklame? Komparzom to nekoncí! Možno niekoho zo štábu zaujmeš natolko, že po úspešnom komparze dostaneš ponuku na nejakú menšiu hereckú rolu. A takto sa môžeš prepracovat ešte dalej. Zarad sa do databázy komparzistov ešte dnes!
Miesto práce
Slovenská republika
Informácie pre uchádzača
U nás nájde uplatnenie naozaj ktokolvek, nikoho z Vás neobmedzujeme vekom, vzhladom ani skúsenostami. Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Tebou ! Viac informácii o nás a online registracný formulár nájdeš na oficiálnej stránke www.komparz.tv
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Nemusíš sa bát, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ludí, typické mamicky z domácnosti. Šanca je tu pre každého.
Kontakt
Komparz.Tv
Pribinová 25
81109 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Scout
Telefón: 0948088474
Fax: 0948088474
Aktualizované 18.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik