Komparz.Tv
Najväcšia slovenská castingová a modelingová spoločnosť, ktorá zastáva na slovenskom aj českom filmovom i reklamnom trhu významné miesto, postupne buduje najväcšiu databázu najzaujímavejších ludí z rôznych miest, pracovných oblastí a schopností. Neustále vyhľadáva nové tváre pre televízne projekty, modeling a reklamu. www.komparz.tv

Hosteska, Promotérka

Náplň práce
- Promo akcie v obchodných centrách. - Komunikácia s klientmi - Propagácia produktov ci služieb - KLIENTA - Priame oslovovanie zákazníkov
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
800
Miesto práce
Bratislavský kraj
Nitriansky kraj
Žilinský kraj
Banskobystrický kraj
Košický kraj
Bratislava, Nitra, Banska Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Prešov
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Tebou ! Viac informácií o nás a online registracný formulár nájdeš na oficiálnej stránke spolocnosti www.komparz.tv
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- komunikatívnost - príjemné vystupovanie, - velká dávka zodpovednosti - chut pracovat v tíme flexibilná pracovná doba, najcastejšie v poobednajších hodinách pocas týždna + víkendy miesto výkonu práce v mestách Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Prešov
Kontakt
Komparz.Tv
Pribinová 25
81109 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Scout
Telefón: 0948088474
Fax: 0948088474
Aktualizované 20.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Hosteska