RENERS s.r.o.
Spolocnost pôsobí v troch odvetviach podnikania, je to stojárenstvo a výroba, stavebníctvo a obchodná ciinnost. Podnikanie spolocnosti je založené na dlhorocných skúsenostiach vedenia spolocnosti a dôvere naších obchodných partnerov, preto je pre nás prioritou budovat dobrý pracovný tým našej spolocnosti, aby sme mohli neustále zkvalitnovat naše služby ponúknut profesionálný tým pracovníkov.

Zámočník, Prípravár

Náplň práce
Realizácia zakázok v rámci výroby a montáži ocelových konštrukciií , príprava, montáž
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
dohoda
- stabilitu spolecnosti - slušné zacházení - dobré platové podmienky HPP / podla mjesta práce /
Miesto práce
Česká republika
Stredočeský kraj
Informácie pre uchádzača
Životopisy a kopie osvcení posielajte na email: reners@zoznam.sk, Kontakt tel. c.+421 903320779, +420 776571715, +420 732282337
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- samostatnost, citanie výkresové dokumentacie - komunikativnot, - práca s autogenem, CO2 - prax min 3 roky - zodpovedný

085 01 Bardejov
Telefón: 00420732282337,00420776571715, 00421903320779
Fax: 00420242493149
Aktualizované 17.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník