VYCESTUJ.SK
personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, v Ceskej Republike, Nemecku, Švajciarsku, Holandsku. Priemysel a výroba, doprava a logistika, elektrotechnika a energetika, IT sektor, zdravotníctvo a opatera, stavebníctvo.

Operátor, Robotník, Pracovník/cka vo výrobe, aj pre páry Morava

Náplň práce
Výroba umelohmotných dílu - obsluha vstrikolisu, montáž umelohmotných výlisku pro automobilový prumysl. Smeny : 12ti hodinové , ranní i nocní
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
15 000.- Kc v cistom
Hlavní pracovní pomer a dlouhodobé uplatnení Mzda 65,-/hod po zaucení 74.- + 10% príplatek za nocní, 25% za prescasy Zajištené a hrazené ubytování ( pár je spolu), denní diety 165,- (vypláceno ve mzde, za každý odpracovaný den),proplácené cestovní náklady
Miesto práce
Česká republika
Bojkovice, Uherské Hradište
Termín nástupu
priebežne nástupy
Informácie pre uchádzača
Lékarská prohlídka probíhá v Bojkovicích – u jejich lékare, platí se 400,-Kc. Zašlite prosím životopis, budeme Vás kontaktovat.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Manuální zrucnost, chut pracovat, výhodou praxe na obdobné pozici - životopis
Kontakt
VYCESTUJ.SK

Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Telefón: 0918 565 920
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník