NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

Frézar, sústružník, SINUMERIC840D

Náplň práce
Programovanie , stavby udrzba obrabacich centier so SINUMERIC 840D NEMECKY JAZYK VYHODA Anglicky jazyk MOZNOST PRACE V CINE /PROJEKT
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2200
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
maximalna zodpovednost za prideleny projekt

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0951262464
Fax: 025333333
Aktualizované 12.6.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník