NitraEngineeringTeam
Sekcia ROBOTS/CNC/PLC/CAD/CAM Sekcia priemyselnych odvetvi Sekcia Stavebnych cinnosti Sekcia Ekonomickych sluzieb Sekcia Personalnych sluzieb

Frézar, sústružník, SUSTRUZNIK FREZAR OPERATOR PROGRAMATOR

Náplň práce
NEUSTALE DOPLNOVANIE CNC POZIICII PRE PROFESIONALNYCH OBRABACOV NIC PRE SPEKULANTOV A FLUKTUANTOV TAKI SA ANI NEUNUVAJTE POSIELAT ZIVOTOPISY OBSLUHA A PROGRAMOVANIE CNC STROJOV KOREKCIE NASTROJOV RYCHLE MENENIE CELUSTI MAKKE ,TVRDE ,TVAROVE .. RESTARTY NASTROJOV KONTROLA A MERANIE ZAPISY DO MERACICH PROTOKOLOV ATD PODMIENKA JE NEMECKY JAZYK NA KOMUNIKATIVNEJ UROVNI Do UK sa treba vediet dorozumiet anglicky aspon co to
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2000
za Mnichovom DLHOBODA PRACA NA UROVNI SERIOVA VYROBA Taktiez zhaname zodpovednych ludi do UK Londyn
Miesto práce
Nemecko
Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
AUTO POJDE ZA BA LINZ MNICHOV...

94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: NitraEngineeringTeam
Telefón: 0951262464
Fax: 025333333
Aktualizované 12.6.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník